Tarihçe

        Faaliyetlerine 2003 yılında kurduğu Nurel İnşaat ile başlayan Redif Nurel – İnşaat, mimarlık ve Kiralık araç sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Nurel konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Nurel Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 100 ün üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

Redif Nurel’in yarattığı Nurel konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında kiralık araç sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Nurel Şirketler Grubu, Yaz turizminin gözde merkezlerinden Girne’de bulunan kiralık araç işletmesi ile bu sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir.

        Nurel Şirketler Grubu, Kıbrıs’a değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Kıbrıs’ında üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

logo